Firma remontowa Wojciech Gośliński

http://www.abartremonty.pl


Wojciech Gośliński: praktyczne remonty, usługi aranżacyjne, porady dotyczące doboru właściwych materiałów budowlanych, współpraca z mniejszymi wykonawcami-potrafimy wykonać wszystko w Twoim mieszkaniu.

Ogólna ocena: 9.9 Opinii: 20

ul. Kochanowskiego 22/9
60 - 846 Poznań
Historia ocen
10
0
10
0
10
10
0
9
10
10
10
10
VII
VIII
IX
X
XI
XII
I
II
III
IV
V
VI
 
Dodaj opinię

Dodano: 07.09.2016 08:13 | Jean-MarieL

Co mnie pozytywnie zaskoczyło? Po pierwsze brak zaliczek, po drugie dwa lata gwarancji, a po trzecie wszechstronność. Prace wykończeniowe wykonane starannie, czysto. Zaproponował mi sufit podwieszany, o którym nawet wcześniej nie myślałem i montaż nowych drzwi oraz okien, na które dostałem dodatkowo dziesięć lat gwarancji. Bardzo dobry doradca i wykonawca w jednym.

Dodano: 05.09.2016 13:14 | Fajae

Na uwagę zasługuje zaplecze organizacyjne pana Wojciecha. Jest w stanie poprowadzić prace wykończeniowe we współpracy z projektantką wnętrz, ściągnąć tanie materiały budowlane. Można mu mieszkanie bez problemu zostawić. Doświadczony partner, a co najważniejsze jest na bieżąco z technologiami budowlanymi. Przed rozpoczęciem prac można uzgodnić ciekawe rozwiązania. Oględziny rzetelne i niezobowiązujące, we wstępnym okresie współpracy.

Dodano: 19.07.2016 15:25 | Maxwell_uk

Sąsiad mi zalał mieszkanie i chociaż miałem skromny budżet, to pan Wojciech przywrócił pełną funkcjonalność nieruchomości. Zero zacieków ani nieprzyjemnej pleśni. Malowanie staranne. Do tego nie naraża klienta na dodatkowe porządki, za co jest bardzo wdzięczny. Nie musiałem wpłacać żadnych zaliczek, a ostatecznie otrzymałem dwuletnią gwarancję.

Dodano: 13.06.2016 09:07 | irecki67

Od 2000 roku zleciłem u pana Wojciecha Goślińskiego trzy generalne remonty. Mamy teraz rok 2015 i w żadnym mieszkaniu nie wystąpiła poważniejsza usterka ani wada techniczna wykończenia. Niech to poświadczy o kwalifikacjach tego człowieka. Trudno też w Poznaniu o fachowca z tak dużym doświadczeniem. Z tego, co pamiętam działa na rynku od 1994 roku.

Dodano: 24.05.2016 16:10 | JJJordan

Pan Wojciech brał udział w przebudowaniu przestrzeni biurowej. Układał glazurę, ocieplił i uszczelnił ściany, zaprojektował sufity podwieszane, zmodernizował większość instalacji, a inne wymienił na zupełnie nowe rozwiązania, aby zminimalizować wydatki z naszej strony. Po ostatecznych oględzinach okazało się, że w budynku nie ma ani jednej wady technicznej. Zachował wszystkie wymogi sztuki budowlanej.

Dodano: 14.05.2016 11:32 | Bialy_Wilk

Szukałem na rynku poznańskim wielu ekip wykończeniowych, ale żadna, z którą miałem do czynienia nie dawała gwarancji na swoje usługi. Dopiero pan Wojciech zaproponował 2 lata gwarancji, ubezpieczenie OC, a do tego przedstawienie kosztorysu, wsparcie w ściągnięciu materiałów budowlanych i nawet potencjał aranżacyjny. Zaskoczyła mnie, szczerze mówiąc wszechstronność tego człowieka. Wszystko, co mówi, to robi. Bardzo rzadko spotykana cecha.

Dodano: 15.04.2016 09:31 | Snaco

Bardzo dobra i uczciwa firma. Nie ma zaliczek, wpadają do człowieka na bezpłatną wycenę, dają gwarancję, a do tego potrafią przedstawić wiele przykładowych wizualizacji pomieszczenia. Skorzystałem raz, przy kompleksowym remoncie łazienki. Przerobiono ją dosłownie nie do poznania. Niczego nie musiałem pilnować. Praca wykonana wzorowo i czysto.

Dodano: 10.03.2016 18:24 | Sabeél

Zastanawiając się nad remontem mieszkania trafiłem na stronę pana Wojciecha i jego świetny poradnik wykończeniowy. Wymieniłem na początku kilka wiadomości mailem, a po uzyskaniu niezwykle merytorycznych odpowiedzi nie miałem wątpliwości, że warto nawiązać współpracę. Pan Wojciech Gośliński to według mnie cudotwórca remontowy, biorąc pod uwagę, jak niski budżet miałem do dyspozycji. To jeden z niewielu fachowców remontowych, który na swoje usługi udziela, aż dwóch lat gwarancji. Z tego, co wiem nigdy nie skorzystał nawet z polisy OC, którą też ma.

Dodano: 03.03.2016 15:03 | noman1

Otrzymałem w spadku mieszkanie niedaleko Poznania w fatalnym stanie technicznym. Nie miałem pieniędzy na cały remont od razu. Z panem Wojciechem Goślińskim dogadałem prace wykonywane cykliczne. Podszedł rozsądnie do kosztów. Co najważniejsze, nie musiałem też zatrudniać dekoratora wnętrz. Otrzymałem porady pod tym względem od pana Wojciecha. Remont trochę trwał, bo musiałem odkładać pieniądze, ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony. Wiele firm odrzuciło nawet moje zlecenie. Z tego powodu jeszcze bardziej polecam :)

Dodano: 27.02.2016 23:35 | BigBlack

Świetna oferta, bo firma nie pobiera od razu wysokich zaliczek. Człowiek może ocenić koszty remontu dopiero po rozmowie z panem Wojciechem, co znacząco ułatwia podjęcie decyzji o współpracy. Pan Wojciech przejął na siebie odpowiedzialność nie tylko za remont i dostarczenie materiałów budowlanych. Pomógł nam zamówić okna (10 lat gwarancji), drzwi, podstawowe meble, a nawet zaproponował wizualizację wnętrza.

Dodano: 14.12.2015 21:57 | mehdin

Kontakt z panem Wojciechem Goślińskim rozwiązał nasze rodzinne problemy z remontem. Nie tylko otrzymaliśmy fachowca z doświadczeniem w wykończeniu, ale pan Wojciech zaproponował nam jeszcze przyzwoite aranżacje. Dzięki temu nie musieliśmy korzystać z usług wielu firm oddzielnie, ale tylko z konkretnej oferty. Mieliśmy remont generalny, który zakończył się sukcesem. Organizacja pracy bardzo dobra i nastawienie na wyraźne ograniczenie kosztów ze strony klienta. Pozdrawiam i bardzo dziękuję :), Agata z Markiem.

Dodano: 24.11.2015 11:48 | E-GOista

Remontował moje mieszkanie. Co ciekawe, pan Wojciech wskazywał, co warto, np. wyremontować taniej, a co trzeba koniecznie wymienić, pod względem instalacji. Zna dobrze rynek materiałów budowlanych. Nie korzysta z najpopularniejszych rozwiązań, ale proponuje technologie tanie, a identycznie funkcjonalne. Nie ma u niego żadnego ryzyka ze strony klienta, ze względu na brak zaliczek i 24 miesiące gwarancji.

Dodano: 15.09.2015 08:14 | Iunae_Milt

Jestem inwestorem na rynku nieruchomości, mniej więcej od 1997 roku. Od tego czasu współpracuję również z panem Wojciechem Goślińskim. Dzięki niemu można poprawić efektywność zakupu mieszkania. Wiele razy zamawiałem u niego ekonomiczne remonty przygotowujące pomieszczenia pod wynajem i zawsze realizował zlecenia na najwyższym poziomie. Można spokojnie mu zaufać. Ma ubezpieczenie OC, łączy usługi remontowe z umiejętnościami aranżacji wnętrza.

Dodano: 13.08.2015 16:13 | Anonim.KuBa

Pan Wojciech bardzo wiernie odtworzył projekt aranżacji 80 m2 mieszkania w Poznaniu. Najtrudniejsze szczegóły prac zostały dobrze rozplanowane. Ekipa zmieściła się w terminie. Praca bez nadzoru, co znacznie ułatwia życie ze strony klienta. Niektóre instalacje udało się wyremontować taniej, bez potrzeby kompleksowej wymiany. Obyło się bez wpłacania zaliczek, a gwarancja dwuletnia też robi pozytywne wrażenie.

Dodano: 08.08.2015 15:28 | ShirleyXO

Operatywny wykonawca remontów. Nie tylko korzystałem z jego usług remontowych. Po kontakcie multimedialnym pomógł mi w oględzinach mieszkania, w które zamierzałem zainwestować duże pieniądze. Dzięki niemu udało mi się dokonać właściwego zakupu. Polecam dodatkowo jego stronę firmową, bo poradniki wykończeniowe ma zdecydowanie najlepsze w sieci.

Dodano: 19.07.2015 07:27 | Kaazz

Zamierzałem sprzedać dom i pan Wojciech wykonywał zlecenie na odnowienie elewacji. Wykończenie przebiegło bez problemów i faktycznie przywrócił mojej nieruchomości normalny wygląd, bez wad jakościowych. Przedstawił zróżnicowane farby i technologie prac, które pomimo niskiej ceny spełniały wysokie standardy jakości. Poza tym efektywna organizacja pracy, terminowość, racjonalny kosztorys. Polecam pana Wojciecha. Trafiłem na niego przypadkowo, ale zostałem świadomie :)

Dodano: 30.06.2015 22:04 | 12erBis

Wcześniej zatrudniłem specjalistę, który właściwie zniszczył instalację sanitarną i elektryczną, a prace montażowe zrobił na odwal. Firma pana Wojciecha Goślińskiego można powiedzieć, że uratowała moje mieszkanie. Zaproponowano mi korzystną naprawę. Pan Wojciech zajął się wszystkimi sprawami od razu. Zmodyfikował też instalacje tak, aby przedłużyć ich wydajność. Człowiek po prostu zna się na swojej robocie, co widać po pierwszym spotkaniu.

Dodano: 24.05.2015 19:37 | dzaman

Zainwestowałem w mocno zniszczone mieszkanie na terenie Poznania z myślą o późniejszym wynajmie i pan Wojciech zrobił podłogi, ekonomicznie pomalował pomieszczenia, a nawet zaproponował ściągnięcie tanich mebli, aby zapewnić podstawową użyteczność wnętrza. Kosztorys elastyczny i negocjowany. Wyjaśnił mi wcześniej wiele rozwiązań możliwych do zastosowania.

Dodano: 04.05.2015 16:12 | ArgoM

Pan Wojciech przeprowadził w krótkim terminie remont dużego biura w Poznaniu. Poprawił funkcjonalność podłóg, wyeliminował wszystkie nierówności, zaproponował efektywne wykładziny i zadbał o modernizację podstawowych instalacji. Na wszystkie prace pan Wojciech daje gwarancję i potrafi improwizować. Przed podjęciem prac, wiedziałem mniej więcej, co uzyskam.

Dodano: 17.04.2015 07:03 | a.linder

Pan Wojciech Gośliński nie robi remontów tak samo u każdego, ale dopasowuje materiały i technologię pod budżet, a co najważniejsze działa bardzo szybko i jeżeli trzeba, potrafi ściągnąć specjalistów do wykonania bardziej skomplikowanych prac instalacyjnych. Ja dodatkowo zamówiłam u niego projektowanie wnętrza i montaż okien, przy których dostałam, aż dziesięć lat gwarancji.

Statystyki:

Liczba firm: 558 Liczba opinii: 23121

Ostatnio dodane firmy:

 

Ostatnio dodane opinie:

20.06.2021 | 23:54 doodah dodał opinię o Pewnylek.pl

Jak macie coś z erekcją to polecam, bo tabletki mocne, po godzinie działają, nie ma prawa, że nie...

20.06.2021 | 13:34 JJJordan dodał opinię o Marcin Tarot

Nigdy nie kochałam naprawdę, a po rytuale w końcu coś innego się we mnie pojawiło. Super.

 
 
X Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych, a przede wszystkim, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz je wyłączyć lub zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies tutaj.